.

.

Попусти
FPV 1200TVL CMOS 960H IR-НАМАЛУВАЊЕ на Филтер за Безбедност Камера 3.6 мм Леќа Мини Одбор Модул

FPV 1200TVL CMOS 960H IR-НАМАЛУВАЊЕ на Филтер за Безбедност Камера 3.6 мм Леќа Мини Одбор Модул

DEN 333.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Хоризонтална Резолуција:
1200TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Напојување(V):
9V да 12V
Димензии (L x W x D)(mm):
38 x 38mm
Број На Модел На:
ST-1200
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Висока Дефиниција:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
No
Сензор:
CMOS
Бренд Име:
REDEAGLE
is_customized:
No
Мрежен Интерфејс:
Никој
Тип:
Аналогна Камера
боја:
Црна
Стил:
Куршум Камера
Леќа (mm):
3.6 mm
Агол На Гледање (Степен):
80
Производи во категоријата