.

.

Попусти
LUKENI Нов Дизајн Мулти Боја Кубни Циркон Симулирани Бисери Голема Мулти Феникс Капка Обетки Жените Невестата Накит

LUKENI Нов Дизајн Мулти Боја Кубни Циркон Симулирани Бисери Голема Мулти Феникс Капка Обетки Жените Невестата Накит

DEN 501.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
LUKENI
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SYE-2017051301
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Производи во категоријата