.

.

Попусти
Моден K24 злато цвет во облик на цирконот обетки трговија на големо накит, златен накит фабрика места AKE139

Моден K24 злато цвет во облик на цирконот обетки трговија на големо накит, златен накит фабрика места AKE139

DEN 88.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
AKE139
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUEYIN
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Девојки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Производи во категоријата