.

.

Попусти
ЗА АУРОРА ADC2816 ЧИП

ЗА АУРОРА ADC2816 ЧИП

DEN 1140.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
За Minolta чип magicolor 1600W/1650EN/1680MF/1690MF/1700W чип
Компатибилен Бренд:
аурора
боја:
CMYK
верзија:
WW
За Minolta:
чип
тонер чип:
чип ADC2816 ЧИП
Тонер кертриџ чип:
За Коника За Minolta чип magicolor 1600W/1650EN/1680MF/1690MF/1700W
Принос:
6K
ФАБРИЧКИ ЧИП:
ADC2816
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет
Производи во категоријата