.

.

Попусти
ВО FT NT GT BT MX312 тонер Чип за остри MX M260 M310 M264 M314 M354 AR5726 AR5731

ВО FT NT GT BT MX312 тонер Чип за остри MX M260 M310 M264 M314 M354 AR5726 AR5731

DEN 60.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
за остри MX M260 M310 M264 M314 M354 AR5726 AR5731
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
За Остар
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
нови чипови,преброим чипови,компатибилен чипови,ресетирање на чипови,рефил чипови
функција за печатење/Копир/MFP:
ВО FT NT GT BT MX312 тонер Чип
бои/боја:
Црна/Mono чипови компатибилен нов ласерски печатач тонер кертриџ чипови
страница принос/page капацитет:
Б.К.-25000 страници со 5% покриеност со А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за остри MX M260 M310 M264 M314 M354 AR5726 AR5731
поврзани со индустријата за Печатач/Копир/MFP:
за остри MX M260 M310 M264 M314 M354 AR5726 AR5731
НДК пакување:
Индивидуални пакет на секое парче,со анти-статички торба/големо пакување
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/ Photocopier модел:
за остри MX M260 M310 M264 M314 M354 AR5726 AR5731
тонер кертриџ код /ОЕМ тонер кодот:
за ОСТРИ MX312FT/за ОСТРИ C/за ОСТРИ MX-312FT
Производи во категоријата