.

.

Попусти
25x Прилагодено Drawstring Платно Лен Вреќа Вреќа Шопинг Торба со Дебели String

25x Прилагодено Drawstring Платно Лен Вреќа Вреќа Шопинг Торба со Дебели String

DEN 717.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Кеси
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Платно
Затворање Тип:
string
Бренд Име:
ROCOHANTI
Материјал Состав:
Платно
Број На Модел На:
5232
Производи во категоријата