.

.

Попусти
7PC/Set Клип Обетки Поставите Гроздобер Сребрена Боја Ѕвезда Лист Геометриски Слон Бохемски Обетки 2017 Volunge Накит за Подарок

7PC/Set Клип Обетки Поставите Гроздобер Сребрена Боја Ѕвезда Лист Геометриски Слон Бохемски Обетки 2017 Volunge Накит

DEN 26.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LIVA GIEL
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Клипот Обетки
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Жените Девојка
боја:
Сребро.
Пакет:
Поединечно спакувана
квалитет:
Добар квалитет
Occassion:
Клуб Партија Ангажман Свадбена Прослава Подарок
Тип На Објект:
Клипот Обетки
Стил:
Класична Романтична Симпатична Рок Трендовски
Функција:
Едноставен, Елегантен Мода
Материјал:
Легура
Производи во категоријата