.

.

Попусти
Аниме Наруто Gaara Gourd Љубов Логото Кинески Збор ПИ ЉУБОВ Pendant Метал копче chanin keyring

Аниме Наруто Gaara Gourd Љубов Логото Кинески Збор ПИ ЉУБОВ Pendant Метал копче chanin keyring

DEN 66.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
КЕНТАКИ-K10319
Стил:
Тренди
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Бронза Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Компатибилност:
keychain
Функција:
се облекуваат
Пакет:
opp
Накит Тип:
Клучни Синџири
боја:
Сребрена/Бронза
Облик/Шема:
Hamme
Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата