.

.

Попусти
Луксузна Backless Директно V Деколте, Долг Ракав Партија Коктел Фустани 2017 со Кристал Формално Кратко Мини Партија Пром Фустани YC57

Луксузна Backless Директно V Деколте, Долг Ракав Партија Коктел Фустани 2017 со Кристал Формално Кратко Мини Партија

DEN 5280.00

Износ
Залиха

Карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
скромни велејќи
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
YC57
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Backless
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Силуета:
Директно
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Кристално
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Коктел Фустани:
облека де коктел
Коктел Фустан:
coctail фустан
краток вечер коктел фустани:
Пром Фустани
Партија фустани:
увезени-партија-фустан
Секси Долго Вечер Фустан:
Vestido Долго Де Феста
долгите вечерни фустани:
вечер gown
вечер партија:
Долго Партија Облечи
облека коктел 2017:
Вечерните Фустани
луксузна коктел фустани:
vestidos coctel 2017
vestidos де coctel:
луксузен партија облечи
Производи во категоријата