.

.

Попусти
Бесплатен Превозот 100 КОМПЈУТЕРИ 3300uF10V 10*20mm НАТОПИ-2 10V 3300uF Алуминиум Electrolytic Capacitor најдобар квалитет

Бесплатен Превозот 100 КОМПЈУТЕРИ 3300uF10V 10*20mm НАТОПИ-2 10V 3300uF Алуминиум Electrolytic Capacitor најдобар

DEN 331.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Температурата На Работа:
105
Номинална Напон:
10v
Пакет Тип:
преку дупка
Број На Модел На:
3300uF10V
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
capacitance:
3300uf
Производи во категоријата