.

.

Попусти
SOT23-5-0.95-CP01PNL Тест Приклучок SOT23-5-0.95 Clamshell Pogo Pin Сонда Програмирање Штекер Теренот 0.95 Чип Големина 1.6*3 со одборот

SOT23-5-0.95-CP01PNL Тест Приклучок SOT23-5-0.95 Clamshell Pogo Pin Сонда Програмирање Штекер Теренот 0.95 Чип Големина

DEN 1872.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
SOT23 socket
Бренд Име:
KZT
Тип:
SOT23-5-0.95
Pin Теренот:
0.95 mm
Pin Count:
5
Применливи IC Тело Димензија ]:
1.6*3 мм
Производи во категоријата