.

.

Попусти
Топла продажба UHF женски 4hole панел SL16 SO239 да RP-SMA машки десен агол конектор, RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 3feet 100cm

Топла продажба UHF женски 4hole панел SL16 SO239 да RP-SMA машки десен агол конектор, RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален

DEN 139.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
C047UHF58H4RL100
На едниот крај Конектор A:
UHF женски 4hole панел (завртка и надвор центар е дупка женски pin)
На другиот крај Конектор Б:
RP-SMA машки право агол (завртка внатре & центар е дупка женски pin)
кабелот тип:
RG58 Коаксијален Pigtail Кабел
Должина на кабел:
40inch ( за 100cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Никел Позлатен , Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа , зголемена отпорност на корозија
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp & Лемење Планината
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Производи во категоријата