.

.

Попусти
Бесплатен Превозот 2 парчиња 360 степени 90 степени 45 степен Ротирачки Свиткана Пломби Млазницата и 1set Пломби Scraper е Потребно во алатница

Бесплатен Превозот 2 парчиња 360 степени 90 степени 45 степен Ротирачки Свиткана Пломби Млазницата и 1set Пломби Scraper

DEN 181.92

Износ
Залиха

Карактеристики

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Тип:
Кертриџ Пиштол
Број На Модел На:
П.Н.Е.-P020 коноп алатка за полнење и scraper
Извор На Енергија:
упатство
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Toolsbrother
кориснички:
Yes
Боја:
како Слика
Обликот:
Како слика покажува
Функција:
сите агол коноп млазницата
Пакување:
СО OPP вреќа
Производи во категоријата