.

.

Попусти
СЈАЈ 100PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Мачка обликот 2 Дупки 24X24mm Costura Botones ги Красат W10006

СЈАЈ 100PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Мачка обликот 2 Дупки 24X24mm Costura Botones ги Красат W10006

DEN 132.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
W10006
Големина:
24X24mm
боја:
случаен мешани
Употреба:
Шиење DIY Scrapbookig Дома Декорација Занаети Оркестарот
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Популарната боја
Објектот Форма:
Мачка-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Is_customized:
Yes
Производи во категоријата