.

.

Попусти
Топла Продажба 10 Јарди се Зголеми Розова Aloha Печати Пати во Текот Еластична 5/8 Златна Фолија ЗА Коса Вратоврска Лента за Нараквица Headband DIY Headwear

Топла Продажба 10 Јарди се Зголеми Розова Aloha Печати Пати во Текот Еластична 5/8 Златна Фолија ЗА Коса Вратоврска

DEN 95.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Spandex,Најлон
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
GS253
Ширина:
5/8 inch
Употреба:
DIY коса врски, headband, хривнија
Производи во категоријата