.

.

Попусти
3pcs/set Микс Не носи chiffon цвеќиња Headband Бебе Девојка Headbands Еластична Hairband Деца Коса Додатоци накит трговија на големо

3pcs/set Микс Не носи chiffon цвеќиња Headband Бебе Девојка Headbands Еластична Hairband Деца Коса Додатоци накит

DEN 52.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Chiffon,Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
FK-286
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Моден:
diademas bebe/bandeau bebe fille
Пол:
Девојки/Бебето/Детето
Бебето:
Headwear/коса, лак
Новороденче коса поклон/diademas bebe:
Hairbands за бебе
Гроздобер:
Bandanas/Еластична венчиња/headbands
Цвет:
faixa де cabelo став bebe
Девојки Чувствува Лак Headband:
Бебе девојки коса додатоци
Тип На Објект:
Headwear/Шноли/Barrettes
Производи во категоријата