.

.

Попусти
1 сет Новороденче Ангелските Крилја bebe Ангел Крзно Пердув Крилја+Бисер headband Сет За Мало девојче Infantil Фото Проп Headbands Поставува

1 сет Новороденче Ангелските Крилја bebe Ангел Крзно Пердув Крилја+Бисер headband Сет За Мало девојче Infantil Фото

DEN 355.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Seeyoo
Материјал:
Акрилик,Свила,Кашмир,Најлон,Памук
Број На Модел На:
miyar
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
боја:
Покаже како Слика
Шема:
Круна/Лак/Цвет
Стил:
Прекрасна
Материјал:
Крзно
Повод:
Насекаде
Пакување:
opp
За:
Бебе девојка&момче
Методи на производство:
Рачно изработени
Потекло:
Yiwu,Кина
Производи во категоријата