.

.

Попусти
Dower Мене Мода рачно изработени DIY Bling Кристал Кристал Дијамант Телефон Случај Маска За Iphone X 8 7 6 6S Плус 5 5S SE 4 4S 5C

Dower Мене Мода рачно изработени DIY Bling Кристал Кристал Дијамант Телефон Случај Маска За Iphone X 8 7 6 6S Плус

DEN 134.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
За iPhone 4 и 4S, iPhone 5 5S SE, За iPhone 5C, За iPhone 6 6S, За iPhone 6 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
Бренд Име:
dower мене
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
Карактеристики:
Bling Дијамант
дизајн:
Симпатична,Транспарентен,Обична,Гроздобер,Jewelled,Сјајни
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Големина:
10 Sizes
Тип:
кристал случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
боја:
Сина,Розова,Злато
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Мека TPU
Производи во категоријата