.

.

Попусти
Американска Девојка Кукла Облека Волна Рака Поврзана Multicolor Мрачно Јакна Одговараат за 18 инчен Кукли Мадам Александар Кукла Додатоци 329

Американска Девојка Кукла Облека Волна Рака Поврзана Multicolor Мрачно Јакна Одговараат за 18 инчен Кукли Мадам Александар

DEN 254.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Број На Модел На:
MG
Димензии:
Одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукли
Бренд Име:
LIN KUN
Предупредување:
ЗАДРЖИ ОГАН ДАЛЕКУ
Материјал:
Памук Јаже & Волна
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Форма:
Одговара 18 Инчен Американска Девојка Кукли
Производи во категоријата