.

.

Попусти
2 Парчиња/Set = 1x Мода Цвет Шема Лето Плажа Капење Бански + 1x Пливање Капа Облека За Kurhn Кукла 11 11.5 Подарок Играчка

2 Парчиња/Set = 1x Мода Цвет Шема Лето Плажа Капење Бански + 1x Пливање Капа Облека За Kurhn Кукла 11 11.5 Подарок

DEN 47.76

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
НЕ КУКЛА
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Предупредување:
ПАКЕТ НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ КУКЛА
BJD/SD Атрибут:
Западен стил се Облекуваат
Бренд Име:
XYBEI
Mfg Серија Број:
Моден
Број На Модел На:
Одговара за 11-11.5 Кукла
Димензии:
Одговара за 11-11.5 Кукла
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Форма:
11-11.5
Пакет:
1x Костим за капење+1x Пливање Капа
Производи во категоријата