.

.

Попусти
Живописни Симпатична Бебе Играчки Етничка Кукли Холандија Девојки Облека Прекрасна Кукли рачно производство Играчка за Деца Најдобар Подарок Кукла 9.5 инчен 1009-018

Живописни Симпатична Бебе Играчки Етничка Кукли Холандија Девојки Облека Прекрасна Кукли рачно производство Играчка

DEN 436.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
24cm
Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Предупредување:
Тоа не може да се јаде.
Бренд Име:
cutecoolbaby
Возраст Опсег:
5-7 Години
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Мини
Димензии:
24cm 9.5 инчи
Тип:
Етничките Кукли
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Етнички
Батеријата:
Никој
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
1009-018
Форма:
24cm 9.5 инчи
Пластични Тип:
ЈП&ГЛАСАЧКО МЕСТО
Тип:
Холандија Жена Етничка Кукли
Улогата националност:
Холандија
Висина:
24cm 9.5 инчи
Нето тежина:
70g
Стил:
Симпатична и Убава
style2:
Живописни и жива
Style3:
Роденденски Подарок За деца
Style4:
Божиќ Подароци за Децата
Функција:
Висок квалитет
feature2:
туристичка сувенири
Производи во категоријата