.

.

Попусти
10pcs 60cm*60см Целна Хартија 50g/парче Стрелаштво Снимање Пракса Лак Стрелка Спортски Висок Квалитет

10pcs 60cm*60см Целна Хартија 50g/парче Стрелаштво Снимање Пракса Лак Стрелка Спортски Висок Квалитет

DEN 509.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Снимање
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Број На Модел На:
04BZ0260-10
Бренд Име:
toparchery
Име:
целна хартија
Големина:
60cm*60cm
Тежина:
about 50g/piece
Пакет:
10pcs
Производи во категоријата