.

.

Попусти
KingSener Јапонскиот Мобилен Нова Батерија за Lenovo ThinkPad T430 T430I T530 T530I W530 SL430 SL530 L430 45N1007 45N1006 11.1 V 94WH

KingSener Јапонскиот Мобилен Нова Батерија за Lenovo ThinkPad T430 T430I T530 T530I W530 SL430 SL530 L430 45N1007

DEN 1439.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
KingSener
Број На Модел На:
T430
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
11.1 V
Тип:
Li-Ion
боја:
Црна
мобилен:
9 Клетки,кои се направени во Јапонија, со висок квалитет
Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Кина
Гаранција:
2 година
Капацитетот На Батеријата:
8400mAh/94WH
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата