.

.

Попусти
Оригиналниот PA5208U-1BRS Батеријата за E45W P55W CB35-Б батерија

Оригиналниот PA5208U-1BRS Батеријата за E45W P55W CB35-Б батерија

DEN 1220.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
PA5208U
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Тип:
Li-Ion
Батеријата клетки:
6 Клетки
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
209.90 x 70.23 x 21.00 mm
Тежина:
419.7g
Примена:
за toshiba
Напон:
14.8 V
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
45wh
Производи во категоријата