.

.

Попусти
2 Начин Вистинска Кожа Спојка Куче Одење Поводник Двојна Нема Метежот Води За 2 Кучиња Добро За Мали Средни Раси Браун

2 Начин Вистинска Кожа Спојка Куче Одење Поводник Двојна Нема Метежот Води За 2 Кучиња Добро За Мали Средни Раси Браун

DEN 335.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Функција:
Поместена
Куче Поводник Тип:
Двојно Leashes
Јака Тип:
Основни Јаки
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ ИЗВЕДУВАЧ
Материјал:
кожа
Функција:
dual куче поводник
Тип:
куче поводник
Употреба:
Одење Обука
Применливи Раси:
Мали Средни куче
боја:
Браун
Производи во категоријата