.

.

Попусти
Супер светло 5054 LED Лента DC 12V Флексибилни LED Светло 120LED/m 5m/многу, Надградба на SMD5050 Чип Топло Бела/Ладно Бела/Мраз Сина

Супер светло 5054 LED Лента DC 12V Флексибилни LED Светло 120LED/m 5m/многу, Надградба на SMD5050 Чип Топло Бела/Ладно

DEN 411.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Ладна Бела, Топло Бела, Мраз Сина
Wattage:
No waterproof, Waterproof
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Боја Temp(К):
Топло Бела
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Бренд Име:
coolo
Број На Модел На:
5054-120-12V
Лента тип:
SMD
Led Диоди Број/M:
120pcs/m
Просечен Живот (часот):
50000 часа
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Енергија:
Секогаш На
Напон:
12V
Водоотпорен:
Yes
LED Чип Модел:
SMD5054
Потрошувачка на енергија (W/m):
21w
Спецификации (монистра светлина / m):
120
Производи во категоријата