.

.

Попусти
(3.2 mm) ел жица+ Dc12v Инверторот со цигара приклучок и вклучете+ Микс Цел на Располагање

(3.2 mm) ел жица+ Dc12v Инверторот со цигара приклучок и вклучете+ Микс Цел на Располагање

DEN 60.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
Ctrolee
Лента тип:
Круг 2-жица
Просечен Живот (часот):
50000
Број На Модел На:
YF-12VC-03A
Водоотпорен:
No
Боја Temp(К):
5000
Повод:
дневна соба
Енергија:
Префрлете
Напон:
12V
сертификација:
CCC
LED Чип Бренд:
CT
LED Чип Модел:
CT
Потрошувачка на енергија (W/m):
0.3
Достапни Бои:
10 бои
ел жица тип:
3.2 mm
Инвертер:
12v СЕКРЕТАР инверторот со Цигара приклучок
Со On/Off Switcher:
Yes
должина на жица:
1rolls на 3 метри долга 2.3 mm ел жици
Производи во категоријата