.

.

Попусти
Yangyu Знак led Фото Слика Рамка Тенок Светлина Кутија

Yangyu Знак led Фото Слика Рамка Тенок Светлина Кутија

DEN 3120.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
сребро А2, злато А2, розово злато А2, црна А2, сребро A3, злато A3, розово злато A3, black A3, Custormized
Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Висина:
2-3
Бренд Име:
yoruspark
Број На Модел На:
A1
Напон:
12V
Ширина:
60
Должина:
84
Карактеристики:
ултра-тенок
Производи во категоријата