.

.

Попусти
Преносни 4 Режим КОЧАН Светло Факел USB Полнење LED Работа Светлина Магнетни КОЧАН Lanterna Виси Кука Светилка За Отворен Кампување

Преносни 4 Режим КОЧАН Светло Факел USB Полнење LED Работа Светлина Магнетни КОЧАН Lanterna Виси Кука Светилка За

DEN 238.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Зум:
No
Осветлување Растојание:
50-100 метри
сертификација:
CE,CCC
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни,Самоодбрана
Број На Модел На:
worklight
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
00
Тело Материјал:
ABS
Тип На Светилка:
Работа Светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Лумен:
1000
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
Tinhofire
Модел на LED Монистра:
КОЧАН
Производи во категоријата