.

.

Попусти
ITimo Боја се Менува за Дете Бебе Ноќни Симпатична Печурки Форма LED Ноќ Светлина Спална соба Декорација Атмосфера Маса Светилка

ITimo Боја се Менува за Дете Бебе Ноќни Симпатична Печурки Форма LED Ноќ Светлина Спална соба Декорација Атмосфера

DEN 45.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Тип:
Атмосферата
Енергија:
Префрлете
Е Батерии Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Бренд Име:
iTimo
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
DC
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Се Потребни:
Yes
сертификација:
CE
Број На Модел На:
13786
Обликот:
печурки
Wattage:
0-5W
Напон:
4.5V
Производи во категоријата