.

.

Попусти
Фитнес Животинско Невестат Печати Црно Девојки Leggins Плус Големина Дигитален принт Фитнес Сина Legings S 4xL

Фитнес Животинско Невестат Печати Црно Девојки Leggins Плус Големина Дигитален принт Фитнес Сина Legings S 4xL

DEN 237.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Материјал:
Полиестер,Spandex
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
LSL
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Половината Тип:
Средината
Големина:
S,M, L,XL, 2XL,3XL,4XL
боја:
Црна , Сина
Детална Шема:
симпатична мачка
Сезоната:
Пролет, Есен, Лето
Дебелина:
Средината
Пад на превозот:
Yes
еластичен:
Yes
Производи во категоријата