.

.

Попусти
Zohra Топла Продажбата на Секси Legging Печатени Жените Leggings Мода Креативни 90-тите години sprinkles Leggins Висока Половината Legins Жена Панталони

Zohra Топла Продажбата на Секси Legging Печатени Жените Leggings Мода Креативни 90-тите години sprinkles Leggins Висока

DEN 280.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
Zohra
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
ZL116
Стил:
Streetwear
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Знаци:
Женски
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Моден
Производи во категоријата