.

.

Попусти
Висок Квалитет на CO2 Laser Главата Б Поставите 50.8 mm 63.5 mm Фокусна Фокусот на Леќата 20mm Одраз Огледало 25мм Бесплатен Превозот

Висок Квалитет на CO2 Laser Главата Б Поставите 50.8 mm 63.5 mm Фокусна Фокусот на Леќата 20mm Одраз Огледало 25мм

DEN 3528.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Фокусна Должина:
50.8 мм, 63.5 mm
Број На Модел На:
Ласерски глава Б
Бренд Име:
ЗМЕЈ ДИЈАМАНТ
Обликот:
Менискус
Структура:
Plano-конвексни
Употреба:
co2 ласерот гравирање и машина за сечење
Материјал:
USD CVD ZnSe
Објектот:
ласерски глава Б сет
Фокусна Леќа Дијаметар:
20mm
Фокусна Должина:
50.8 mm 63.5 mm
огледало со дијаметар:
25mm
Примена:
ласерско гравирање машина за сечење
Употреба:
ласерски глава за гравирање
Производи во категоријата