.

.

Попусти
Нови LCD Екран за Canon G1 X mark II G1X 2 G1X Mark II G1Xm2 g1x м2

Нови LCD Екран за Canon G1 X mark II G1X 2 G1X Mark II G1Xm2 g1x м2

DEN 352.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Компатибилен Бренд:
за canon
Бренд Име:
Луди RZX
Број На Модел На:
G1X М2
Производи во категоријата