.

.

Попусти
ХГ линеарна водич 2бр HGR20 - 300мм + 4pcs HGH20CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR20 - 300мм + 4pcs HGH20CA линеарни блок превоз CNC делови

DEN 1176.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
HGR20
Водич Ширина или Дијаметар:
20mm
Превоз Тип:
HGH20CA Превоз
is_customized:
Yes
Водич Должина:
300мм
Производи во категоријата
DEN 218.40 -90 %