.

.

Попусти
ХТ-114 Оптички Лизгачот, Оптички Железница Превозникот 82mm x 100mm

ХТ-114 Оптички Лизгачот, Оптички Железница Превозникот 82mm x 100mm

DEN 1463.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Водич Ширина или Дијаметар:
82mm x 100mm
Број На Модел На:
ХТ-114
Производи во категоријата