.

.

Попусти
Воздухот Превозот Дома Топката Стил Бела Pendant Светлина

Воздухот Превозот Дома Топката Стил Бела Pendant Светлина

DEN 20400.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Лустери
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Сенка Ветер:
Надолу
Карактеристики:
100% рака разнесени
Тело Материјал:
Стакло
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
7days
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CE,УЛ
Заврши:
Железо
Стил:
Арт Деко
База Тип:
G9
Е dimmable:
No
Напон:
110V
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Број На Модел На:
BGC2047
Големина на:
W70cm*H70cm(W28*H28)
Напон:
110v, 120v, 220v, 240v
is_customized:
Yes
Број на Светла:
6
Wattage:
3w/LED
Производи во категоријата