.

.

Попусти
Луксузни Модерни лустерот LED Правоаголник светла за живеење трпезарија Акрилик Сјај Лустерот Осветлување бела AC85-265V

Луксузни Модерни лустерот LED Правоаголник светла за живеење трпезарија Акрилик Сјај Лустерот Осветлување бела AC85-265V

DEN 4104.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Абажур Боја:
L700xW250xH1200mm, L700xW500xH1200mm
Емитуваат Боја:
топло бела, кул бело, Осветленост dimmable
Тип На Објект:
Лустери
Стил:
Модерна
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Сенка Ветер:
До & Долу
Заврши:
Железо
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Модерна
Тело Материјал:
Железо
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
LOFAHS
Напон:
110-240V
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Број На Модел На:
1919
Производи во категоријата