.

.

Попусти
Нови 2018 Мода Еволуција Fishinger Т Кошула за Мажи на Летните Риба Шега Рибар Крап Т кошули Смешно Подарок Краток Ракав Памук маица

Нови 2018 Мода Еволуција Fishinger Т Кошула за Мажи на Летните Риба Шега Рибар Крап Т кошули Смешно Подарок Краток

DEN 239.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
QZMUOU
Шаблон Тип:
Геометриски
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Стил:
Моден
Производи во категоријата