.

.

Попусти
Нови 2018 Мода ИГРА во ТЕКОТ на Бракот Свадба Хумор Криејтив Свадба Подарок Mens Т Кошули О Вратот Памук Кратко Sleeve Врвот Tees XS-XXL

Нови 2018 Мода ИГРА во ТЕКОТ на Бракот Свадба Хумор Криејтив Свадба Подарок Mens Т Кошули О Вратот Памук Кратко Sleeve

DEN 239.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
QZMUOU
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Моден
Производи во категоријата