.

.

Попусти
BOBOKATEER Лето Смешно Т кошула Жените Tshirt Врвот Краток Ракав Памук Маица Жена Блузи Tee Кошула Femme Camiseta Feminina 2018

BOBOKATEER Лето Смешно Т кошула Жените Tshirt Врвот Краток Ракав Памук Маица Жена Блузи Tee Кошула Femme Camiseta

DEN 287.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
BOBOKATEER
Број На Модел На:
SS20170846C
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
боја:
бела,розова,црна,жолта,сива,црвена,каки
Производи во категоријата