.

.

Попусти
Двојно Свила, Јака Мрежа, slik Кошула, со Долги Ракави, T-shirt Тенок природна Свила

Двојно Свила, Јака Мрежа, slik Кошула, со Долги Ракави, T-shirt Тенок природна Свила

DEN 957.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
antamaca
Материјал:
Свила
Јака:
Turtleneck
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Главната ткаенина состав:
mulberry свила
Тип Верзија:
телото поправка
Епидемија елементи:
Газа, Уво, Lotus Leaf Работ
Производи во категоријата