.

.

Попусти
Joyonly Прекрасна Pugs Т-Маица Хип Хоп Црна Боксер главата Постоечкиот Простор Галакси Т кошула Момчиња/Девојки Блузи 3d tshirt 2018 Лето Кул Tees

Joyonly Прекрасна Pugs Т-Маица Хип Хоп Црна Боксер главата Постоечкиот Простор Галакси Т кошула Момчиња/Девојки Блузи

DEN 239.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Број На Модел На:
момчиња девојчиња 3d облека т-срање т кошула бренд дизајнер бебе облека нови
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
joyonly
Стил:
Streetwear
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
унисекс момче девојка деца дете
квалитет:
висок квалитет на заштита на Животната средина ослободени од загадување
Печати:
два страна двојно страна печатени
Производи во категоријата