.

.

Попусти
Нови 2018 Бебе Момчиња Девојчиња маици Мода Цртан филм Панда Шема Деца Палта Лето O-вратот корејски Деца Кошули

Нови 2018 Бебе Момчиња Девојчиња маици Мода Цртан филм Панда Шема Деца Палта Лето O-вратот корејски Деца Кошули

DEN 235.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T, 5T, 6T
Бренд Име:
MiZi TerJoJo
Стил:
Моден
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цртан филм
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
bj17243
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Производи во категоријата