.

.

Попусти
2018 лето машки маици без Ракави тенка бамбус влакна мека високо-квалитетни V деколте, широк-рамо мажите врвот streetwear СЕКОЈДНЕВЕН TSHIRT

2018 лето машки маици без Ракави тенка бамбус влакна мека високо-квалитетни V деколте, широк-рамо мажите врвот streetwear

DEN 227.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Џерси
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Spandex
Јака:
V Деколте
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
zerlos
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Без ракави
Стил:
Повик
верзија:
Лабава Тип
ткаенина име:
Бамбус Влакна
Оглас Година / Сезоната:
2018 лето
За луѓето:
плус големина L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL
дизајнерски детали:
Широк рамо
Стил:
TSHIRTS TEE
Големина:
L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL
Дебелина:
Маици
Производи во категоријата