.

.

Попусти
Етничките Поларна Мечка Чист Памук Младите Кратко Sleeve Tees Geek Лето/Есен Т Кошули Дизајн Tee Кошула Мода Околу Врат

Етничките Поларна Мечка Чист Памук Младите Кратко Sleeve Tees Geek Лето/Есен Т Кошули Дизајн Tee Кошула Мода Околу

DEN 475.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YOYLAP
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина, Не Исчезнат
боја:
Црна,Морнарско Сина,Бела,Жолта,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
SKU:
MO1The Етничка Поларна Мечка
Производи во категоријата