.

.

Попусти
Уште една Маица Koichi шарени Кошула Т кошула Аниме Додатоци страшни маица Печатење Женска Маици Cosplay симпатична Аниме т-маица на

Уште една Маица Koichi шарени Кошула Т кошула Аниме Додатоци страшни маица Печатење Женска Маици Cosplay симпатична

DEN 477.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
COOLPRINT
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
аниме цртан филм
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
клучни зборови 1:
Уште Една Маица
клучни зборови 2:
Koichi Кошула
3 клучни зборови:
Женска Маица
Производи во категоријата