.

.

Попусти
POBING 2017 za Зима Шамија Жените Солидна Марами Обвива Мека Кашмир Wram Shawls Основните Акрилик Pashmina Дама Ќебе Украл Poncho

POBING 2017 za Зима Шамија Жените Солидна Марами Обвива Мека Кашмир Wram Shawls Основните Акрилик Pashmina Дама Ќебе

DEN 480.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Кашмир
Број На Модел На:
NW040
Бренд Име:
Pobing
Марами Тип:
Shawl, Заврши
Марами Должина:
>175cm
Големина:
200CM x 50CM
Француски:
foulard femme
Португалски:
cachecol feminino
Шамија тип:
шамија жените,Unsiex
Шаблон Тип:
Dot/Солидна
Шпански:
Bufandas
Германски:
schal
Стил:
Мода,Активни,новина,pashmina,shawl, заврши,poncho,украдов
Име:
за шамија/Кашмир шамија/волна шамија
Тежина:
420g
Производи во категоријата