.

.

Попусти
Бања Мат Пролет Дизајн на Печатени Бања, Кујна Теписи Doormats Кат Мат за Дневна Соба Против Пролизгување Tapete

Бања Мат Пролет Дизајн на Печатени Бања, Кујна Теписи Doormats Кат Мат за Дневна Соба Против Пролизгување Tapete

DEN 164.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
40x60cm, 50x80cm, 50x120cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Кат
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Тепих
Функција:
Водоотпорен,Анти-Бактерии,Против Пролизгување
Бренд Име:
RUGSUN
Примена:
бања,дневна соба,кујна соба
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
дневна соба
Материјал:
100% Памук
Спецификација:
40x60cm,50x80cm,50x120cm
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
дизајн:
Цртан филм
боја:
Како се покаже слика
Пакување:
1pc/многу
Производи во категоријата