.

.

Попусти
NOKOTION DA0X83MB6H0 805696-001 805696-002 Лаптоп плоча За HP 450 G4 470 G4 Плоча

NOKOTION DA0X83MB6H0 805696-001 805696-002 Лаптоп плоча За HP 450 G4 470 G4 Плоча

DEN 6432.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Форма Фактор:
ATX
Чипсет Производител:
Intel
Тип Socket:
LGA 1366
Почетен Датум:
2011
Пристаништа:
Ethernet,Wifi,USB 2.0
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
FSB / ХТ:
MHZ
Форма Фактор:
CEB
Бренд Име:
NOKOTION
Пакет:
Yes
Меморија канал:
Двојно
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Примена:
Лаптоп
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Чипсет:
Intel X99
Објектот Состојба:
Користи
Број На Модел На:
450 G4 470 G4
Производи во категоријата